Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Para se të takonte Ramën, Varhelyi “xhiro” nëpër Tiranë, vizitë në Muzeun Historik Kombëtar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioneri europian Oliver Varhelyi së bashku me ambasadorin e Bashkimit Europian,  Luigi Soreca ditën e sotme pak para nisjes së samitit të liderve të Ballkanit Perëndimor kanë zhvilluar një “vizitë të shpejtë” në Muzeun Historik Kombëtar.

“Në Tiranë sot për një samit rajonal me drejtuesit e  Ballkanit Perëndimor . Një vizitë të shpejtë në punimet e mbështetura nga Bashkimi Evropian në Muzeun Historik Kombëtar dhe mozaikun në Sheshin Skënderbej të Tiranës”, shkruan Varhelyi në Tëitter.

Mësohet se pak minuta më parë, Varhelyi ka mbërritur në Pallatin e Brigadave ku është pritur nga kryeministri Edi Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img