Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Para ndeshjes së Kombëtares, rrihen me karrige dy gazetaret e njohura shqiptare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një skandal i madh ka ndodhur dje në Kosovë teksa mësohet se janë përleshur me njëra tjetrën dy zyrtaret e Federatës së Futbollit të Kosovës. Bëhet fjalë për Alba Morinën dhe Maki Bajramin, njëkohësisht gazetare të Kanal10 dhe Klan Kosova.

Siç raporton Sporti.info, dy punonjëset e Federatës kanë goditur me karrige njëra-tjetrën. Ngjarja e turpshme ka ndodhur para ndeshjes së Kombëtares së Kosovës U-17 kundër Gjermanisë U-17, e vlefshme për futbollin e femrave.

Një ngjarje e turpshme që tregon edhe njëherë tensionin që ekziston në komunitetin e futbollit të Kosovës para zgjedhjeve për president të FFK-së.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img