Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Para kamerave “shahen e grihen” por ja çfarë bëjnë jashtë tyre opinionistët e njohur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Andi Bushati, Armand Shkullaku dhe Baton Haxhiu, tre nga opinionistët politik më të njohur në vend janë parë  të  darkojnë  të tre bashkë në një nga restorantet e kryeqytetit. Ata në studio të ndryshme televizive debatojnë ashpër e përplasen me tone të forta, por duket se jashte kamerave ata janë miq të mirë me njëri-tjetrin.

Në foto tre analistët shihen të shoqëruar nga dy miq të tyre, Renis Hasho dhe Arban Hadani pronarët e restorantit ku figurat e njohura të ekranit shqiptar kanë darkuar mes tyre.

Nuk dihet nëse kjo darkë mes “armiqve” televiziv ka një kuptim politik përtej shoqërisë së tyre.

Më shumë

spot_img