Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Paqe me Ramën?” Ditmir Bushati shfaqet në krah të Niko Peleshit, merr pjesën në Kongresin e Jashtëzakonshëm të PS

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme Partia Socialiste zhvilloi Kongresin e Jashtëzakonshëm, në kuadër të 30 vjetorit të krijimit të Partisë.

Por në këtë Kongres nuk ka munguar edhe deputeti socialist Ditmir Bushati, i cili së fundmi ka pasur përplasje me kryeministrin Edi Rama.

I pyetur nga gazetarët se a ka ndryshuar PS në këto 30-vite, Bushati u përgjigj me “PO”, përderisa dhe ai ndodhet prezent sot.

Pyetje: A ka ndryshuar Partia Socialiste në këto 30-vite?

Ditmir Bushati: Normal që ka ndryshuar, deri sa jam dhe unë këtu ka ndryshuar.

Më shumë

spot_img
spot_img