Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
2.1kmh
75 %
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
18 °
Enj
15 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Paqe” edhe në Shkodër’: Paulin Stërkaj i PS përqëfohet me deputeten e PD gjatë numërimit të votave (Ja sa ka secili prej tyre)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk është rasti i vetëm, por i përsëritur gjatë këtyre zgjedhjeve, ku kundërshtarët politikë bëjnë “paqe” mes tyre pavarësisht ngjysës së bluzës.

Gjatë numërimit të votave, PS dhe PD në Shkodër shtrëngojnë duart. Siç shihet dhe në foto, janë Paulin Stërkaj, deputet i PS dhe Greta Bardeli deputete në radhët e PD.

Deri më tani Paulin Stërkaj ka 6898 vota kurse Greta Bardeli ka 2034 vota.

Më herët kemi parë të përqafohet Ina Zhupa dhe Anila Denaj në qarkun e Gjirokastrës, Ori Nebiaj me kryetaren e PS në njësinë numër 10, teksa Pandeli Majko tha se Ori Nebiaj është vajza më e mirë që ka PD-ja.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img