Hapësire reklamuese

Social Bomb

Papa Françesku mban në duar plisin shqiptar

Shkruar nga Newsbomb
Papa Françesku mban në duar plisin shqiptar

Papa Françesku ka suprizuar të gjithë shqiptarët. Kryeministri Edi Rama në llogarinë e tij në “Facebook”, ka publikuar një foto ku Papa Françesku shihet teksa mban plisin shqiptar në duar.

Kjo foto e Atit të Shenjtë me plisin me shqiponjën dykrenare është cilësuar nga kreu i qeverisë si “Fotoja e Ditës”.

Ende nuk dihet se kush është personi i cili i ka bërë këtë foto Papa Françeskut dhe si ka rënë në duart e tij plisi me shqiponjën.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese