Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Panucci lë Shqipërinë për Romën? Reagon Armand Duka

spot_img

Lajme të ngjashëm

b712136eaa8052890957cf2845d16354

Reagon kreu i FSHF, Aramand Duka pas lajmit të publikuar nga mediat italiane se dretuesit e ekipit të Romës kanë nisur kontaktet me teknikun e kombëtares Christian Panuccin.

I ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus”, presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka folur për këtë lajm.

“Nuk e kam lexuar. Mund të jetë ndonjë “lajm i rremë”, mund të jetë e vërtetë ndonjë telefonatë. Por, besoj se nuk ndodh që një trajner profesionist si Panucci që të bëjë biseda të tjera në një kohë që është trajner i Shqipërisë. Nuk mund të komentoj. Mund t’ju them me bindjen timen që Panucci dhe të gjithë ata që janë profesionistë, të bëjnë negociata për kontrata ndërkohë që janë nën kontratë”, tha Duka

Më shumë

spot_img