Pannuci trajneri i ri i kombëtares, Rama: Benvenuto Mister, ke një barrë të rëndë...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:29 19-07-2017 Pannuci trajneri i ri i kombëtares, Rama: Benvenuto Mister, ke një barrë të rëndë...

Christian Pannuci është zyrtarisht tanimë trajneri i ri i kombëtares.

Për këtë ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama duke i uruar mirsëardhjen në italisht trajnerit ndërsa e ndërgjegjëson edhe njëherë për barrën e rëndë të të qenit pasues i De Biassit.

“Benvenuto Mister! Le të urojmë që traineri i ri i kuqezinjve, Christian Pannuci, një kampion i madh në fushë dhe një lider i ri në stol, do ta mbajë me sukses barrën e rëndë të trashëgimisë së De Biazit  #FORCASHQIPËRIA”, shkruan Rama.

rama.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010066032409668
array(1) { ["section"]=> string(84) "pannuci-trajneri-i-ri-i-kombetares-rama-benvenuto-mister-ke-nje-barre-te-rende-86651" }