Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Panik te ‘Myslym Shyri’, shpërthen zjarri brenda ashensorit të pallatit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka shpërthyer në ashensorin e një pallati te “Myslym Shyri” në Tiranë.

Fatmirësisht në momentin që ka rënë zjarri në ashensor nuk ka patur persona, pasi kishte ndaluar në katin e parë të pallatit dhe nuk funksiononte.

Zjarrfikëset kanë ndërhyrë duke vënë nën kontroll flakët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img