Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Panik te Gjykata e Apelit, qytetari i shtrirë në tokë: Më hoqi qafe Saimir Tahiri (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një qytetar është shtrirë në rrugë në shenjë proteste përpara Gjykatës së Apelit në Vlorë, duke pretenduar se Gjykata ka dhënë vendim korruptiv ndaj tij, duke i mohuar fëmijën 3-vjeç me arsyen se ka dhunuar ish bashkëshorten.

Por në videon e publikuar nga televizioni lokal OneVlora, duket qytetari teksa flet për gazetarin Enrik Mehmeti, dhe sqaron problemin e tij. Ajo që tërheq vëmendjen është denoncimi i qytetarit kur ndër të tjera thotë se e kanë “futur në burg për një të interpolit në sistem”, por që nuk ka rezultuar të jetë ai.

“Më kanë futur në burg për një të Interpolit, në sistem, por s’jam unë. Më hoqi qafe ai Saimir Tahiri. I korruptuari, sepse i thashë do të tërheq zvarrë me zinxhir në mes të Tiranës. Sepse ai e kuptoi që ishte çështja çik e korruptuar. Se këtu janë të gjithë të korruptuar, prokuroria, policia dhe mos të dilnin të gjithë të korruptuarit më hoqi qafe mua. Por unë fëmijën tim do ta takoj, këtu do rri. Kam katër orë”, thotë qytetari.

Video:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img