Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Panik te fakulteti i ekonomikut, profesori ngel në klasë të gjithë studentët (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Studentët e fakultetit të Ekonomikut në Tiranë kanë ngelur në një nga lëndët ku kanë dhënë provim.

Në 100 studentë të gjithë kanë marrë notën 4, dhe vetëm një prej tyre ka mundur të shpëtojë, duke marrë notën 5. Rasti u bë publik nga blogeri Olti Curri. Ai ka publikuar në profilin e tij në facebook foton me listën e notave, për lëndën “Hyrje në modelim financiar”. 

Madje, personi që ka postuar foton i kërkon blogerit që këtë fakt ta kthejë në një sondazh të hapur, me pyetjen kush e ka fajin, profesori apo studentët? 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img