Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Panik në Tiranë, 35-vjeçarja hidhet nga Pallati me Shigjeta dhe vdes në vend

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në kryeqytet.

Një e re 35-vjeçare ka rënë nga Pallati me Shigjeta dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Identiteti i saj nuk bëhet ende me dije, ndërsa policia po punon për të zbardhur ngjarjen, nëse ishte aksident, vetëvrasje apo vrasje me dashje.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:50, tek Pallati me Shigjeta, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 35 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e saj dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img