Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Panik në Theth, merr flakë dhe shkrumbohet bujtina 3-katëshe (Video)

Lajme të ngjashëm

Një bujtinë është përfshirë nga flakët në fshatin turistik të Thethit.

Zjarri dyshohet se ka rënë fillimisht në katin e tretë të bujtinës, duke e shkrumbuar thuajse plotësisht.

Bujtina është në pronësi të familjes Guri, ndërsa nuk raportohet për persona të lënduar.

Forcat e zjarrfikëses dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë për shkaqet e rënies së zjarrit.


Më shumë