Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Panik në Shkodër, gjendet një pako e dyshimtë në rrugë, policia rrethon zonën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet një pako e dyshimtë në anë të rrugës, në lagjen “Vojo Kushi”, Shkodër.

Nuk dihet se çfarë përmban pakoja, ndërsa janë njoftuar forcat xheniere për të kryer veprimet përkatëse.

albsig

Në vendngjarje ka mbërritur forcat policore, të cilat kanë vendosur perimetrin e sigurisë në zonë.

Shkodër/Informacion paraprak:

Rreth orës 16:00, jemi njoftuar se në lagjen Vojo Kushi” Shkodër, në anë të rrugës, është konstatuar një pako, brenda së cilës, nuk dihet ende, se çfarë materiali/esh ka.

Shërbimet e Policisë kanë vendosur perimetrin e sigurisë në vendngjarje dhe po verifikojnë rastin. Janë njoftuar forcat xheniere, për të kryer veprimet e mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img