Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Panik në Sarandë, përfshihet në flakë hoteli, banorët: Zjarrëfikësja do të vijë kur të shkrumbohet e gjitha (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej më shumë se një ore një hotel në fshatin Piqeras të Sarandës është përfshirë nga flakët, e megjithatë qytetarët thonë se zjarrfikësja nuk bëhet e gjallë. 

Janë të shumtë qytetarët që shkruajnë se zjarrfikësja ka thënë që është rrugës, por nuk paraqitet në vendngjarje.

“Ka një orë që ka rënë zjarri dhe po shkrumbohet e tëra. Zjarrfikësja pret që të digjet e gjitha, atëherë të fillojë aksionin”, shkruan një qytetar në redaksinë tonë. Më poshtë, pamjet e dërguara në JOQ.al nga raportuesit.

[iframe width=”640″ height=”360″ id=”am__1116656″ frameborder=”0″ allowfullscreen src=”http://e.abingmedia.com/v/4/1116656.html” ]

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img