Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

PANIK në KIEV/ Kryeqyteti i zhytur në terr, bien SIRENAT e LUFTËS dhe dëgjohen shpërthime të forta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kievi është zhytur në terr mbrëmjen e sotme, pasi dyshohet se raketat ruse kanë qëlluar një stacion elektrik.

Paniku është i madh në kryeqytetin e Ukrainës, ku përveç mungesës së energjisë elektrike, vetëm pak minuta më parë kanë nisur edhe sirenat që njoftojnë për sulme ajrore.

Menjëherë më pas janë dëgjuar disa shpërthime të forta dhe të njëpasnjëshme.

Video:

Më shumë


spot_img
spot_img