Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
66 %
1.5kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
21 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

PANIK në KIEV, finalja e Champions Leagues mund të anullohet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa të gjithë po presin finalen e Champions Leagues, që është parashikuar të luhet sot në orën 20:45, në Kiev, mes Real Madridit dhe Liverpulit, një lajm nga Ukraina ka përhapur panik. Sipas mediave ukrainase, sot ka patur 5 paralajmërime për bomba, në Kiev, nga persona anonim. Disa prej telefonatave janë vërtetuar që janë të rreme, ndërsa ende nuk janë zbuluar të tjerat.

Mediat ukrainase kanë raportuar se ndeshja finale mes Real Madridit dhe Liverpulit, mund të anulohet, nëse nuk garantohet siguria.

Më shumë

spot_img