Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Panik në Kavajë, flakët shkrumbojnë një autobus në mes të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një autobus është përfshirë nga flakët rreth 20 minuta më parë pranë rrethrotullimit të Kavajës.

Sipas të dhënave paraprake, shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike në mjet.

Mësohet se personat që ndodheshin në autobus kanë zbritur menjëherë sapo kanë pikasur zjarrin dhe fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Zjarri ka përparësuar me shpejtësi duke djegur thuajse gjysmën e autobusit, përpara se në vendin e ngjarjes të mbërrinte zjarrfikësja.

Inccidenti ka shkaktuar trafik në këtë aks, që gjatë kësaj fundjave ka qenë i mbingarkuar për shkak të pushuesve të shumtë drejt bregdetit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img