Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
18 °
Die
17 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Panik në Greqi/ 54 vjeçari arratiset nga spitali psikiatrik dhe plagos me thikë në rrugë 4 persona (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 54 vjeçar ka sulmuar me thikë kalimtarët në  duke plagosur katër persona në Zografou të Greqisë.  Mediet greke raportojnë se 54 vjeçari ishte arratisur nga spitali psikiatrik.

Pamjet e sulmit u publikuan në medie, ku tregojnë autorin e krimit, i cili i afrohet pronarit të një furre buke dhe e qëlon në shpinë, më pas i plagosuri bie përtokë, ndërsa ai vazhdon ta sulmojë.

Shoku i pronarit përpiqet të largojë autorin, por edhe ai sulmohet me thikë nga ai.

54 vjeçari plagosi katër persona, përfshirë një 17-vjeçar, para se ai të telefononte policinë.

Më shumë
spot_img
spot_img