Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Panik në Francë, lojtarit të Bordeaux i bie të fikët në mes të fushës (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Panik në Ligue 1 në Francë.

Samuel Kalu i Bordeaux u rrëzua përtokë, teksa qëndronte në mur gjatë një goditje dënimi në ndeshjen e kampionatit ndaj Marseille.

Arbitri kërkoi që mjeku të futet në fushë, por pas 5 minutash, lojtari u ngrit në këmbë. Gjithsesi, te Bordeaux nuk preferuan të rrezikonin dhe trajneri Petkovic preferoi ta zevëndësonte.

Përshtypja e parë për të gjithë ishte rikthimi në kujtesë i asaj çfarë pamë në EURO 2020, me Eriksen që humbi ndjenjat në fushë. Gjithsesi, fatmirësisht, më e keqja ka kaluar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img