Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Panik në Fier, i moshuari rrëzohet në pedonale, qytetarët vrapojnë drejt tij

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Momente paniku për disa minuta në pedonalen e Fierit, ku një qytetari të moshuar i ka rënë të fikët dhe është rrëzuar.

Qytetarët që e kanë parë kanë vrapuar drejt tij për t’i dhënë ndihmën e parë, ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar edhe ambulanca.

I moshuari është transportuar drejt spitalit, ndërkohë që nga mjekët është mësuar se ai ka patur luhatje tensioni, por tashmë ndodhet në gjendje të stabilizuar jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img