Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Panik në avion, pasagjeri 48- vjeçar i jep fund jetës duke u vetëvarur gjatë fluturimit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bordin e avionit, i cili po fluturonte nga Egjipti në Rusi. Sipas raportimit të medieve të huaja, një pasagjer 48 vjeç, i ka dhënë fund jetës  gjatë fluturimit, duke shkaktuar panik tek pasagjerët e tjerë dhe stafi.

Burri ishte me pushime në Sharm El Sheikh dhe më 23 nëntor do të kthehej në Samara, Rusi. Pas ngritjes, ai u mbyll në tualetin e avionit, duke kryer aktin e rëndë.

Kur pasagjerët dhe stafi e kuptuan se ai ishte zhdukur për një orë, hapën derën e kabinës dhe e gjetën të varur me një rrip valixheje. Tre mjekë që ndodheshin në avion janë përpjekur që ta rikthenin në jetë 48-vjeçarin, por ishte shumë vonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img