Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Panik në Aeroportin e Prishtinës, aeroplani dështon të ulet në pistë (Video)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Çaste paniku në Aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë, pasi një aeroplan ka kryer një manovër të pa parashikuar.

Sipas mediave vendase, aeroplani ka dështuar të ulet në pistë, dhe në çastin e fundit është ringritur në fluturim.

Është e paqartë se çfarë e ka shkaktuar këtë ngjarje.

Video nga “Jepizë”:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img