Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Panik i madh në Fier, një ‘CLS’ dhe një ‘ML’ luksoze të përplasura ‘kokë më kokë’, viktima ende brenda në makinë (EMRI-FOTO NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b98de890030635ce8073b07d4dd936dc

Pamjet e mësipërme janë dy makinat që janë përplasur pak minuta më parë në Fier, ku deri tani raportohet për një të vrarë. Viktima ndodhet brenda fuoristradës tip Mercedes Benz ML.

Nuk dihet nëse viktima është qëlluar me armë zjarri pas aksidentit apo atij i është bërë pritë qëllimisht dhe më pas është ekzekutuar. Burimet bëjnë me dije se i vdekur ka mbetur shtetasi Shkëlzen Kastrati.

Nga fotot shihet se forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën. Personi i vrarë ndodhet brenda mjetit të tij tip Mercedes Benz ML. Në zonën ku ka ndodhur ngjarja, vendi i quajtur rrethrrotullimi i Sheqit, janë grumbulluar shumë qytetar.

Disa prej tyre janë tronditur nga vrasja pasi kanë qenë duke kaluar aty me fëmijët. Deri tani nuk raportohet për të lënduar të tjerë.

“Sot rreth orës 10:30, në vendin e quajtur “Ura e Sheqit”, një shtetas i paidentifikuar, ka vrarë me armë zjarri shtetasin Sh. K., i cili ka qënë në automjetin tip “Benz”. Autori është larguar nga vendngjarja me një automjet tip “Range Rover”, i cili u gjet nga shërbimet i djegur te vendi i quajtur “Mbikalimi i Baltzës”, njofton Policia.

Nga vendngjarja:

Screenshot_6.jpg
Screenshot_8.jpg
Screenshot_4_copy.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_10.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img