Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Pandemia nuk i dal emigratët, ja sa shqiptarë kanë hyrë në Kapshticë e Qafë Thanë gjatë një dite

spot_img

Lajme të ngjashëm

fd1c0f0a0b060cb80d3979b08f47cca6

Pandemia nuk i ka ndalur emigratët që të kthehn në vendin e tyre për të festuar me familjen festat e fundvitit.

Bëhet me dije se gjatë 24 orëve të fundit në Pikën Kufitare të Kapshticës kanë hyrë 406 qytetarë dhe 108 mjete.

Radhët më të gjata janë në Pikën Kufitare të Qafë Thanës, ku deri më tani kanë hyrë 2481 persona dhe kanë dalë 2228.

Më shumë

spot_img