Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Panairi/ Rea shtyn Linda Ramën të blejë librin e gazetarit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f4549f3c7253cb4fce1d4255d0a4f9e9

Panairi i librit këtë vit ka pasur autorë shumë personazhe të njohur, që ka sjellë botimet e tyre.

Një ndër ta ka qenë edhe gazetari i njohur Andi Bejtja, i cili ka shkruar një vëllim poetik me titull ‘Atdhedashuri’.

Mes shumë qytetarëve që kanë zgjedhur të blejnë librin e Bejtes në panair është vënë re dhe bashkëshortja e kyeministrit, Linda Rama.

Duket se kjo e fundit është nxitur nga vajza e saj, Rea Xhillari, e cila e ka shtyrë më shumë të ëmën për zgjedhjen e librit.

Ato nuk kanë nguruar të marrin edhe autograf nga gazetari dhe poeti Andi Bejtja.

Foton e ka publikuar në rrjetet sociale botuesja Arlinda Dudaj, teksa shkruan: ‘Rea shtyn Linda Ramën të blejë librin e Andi Bejtjes… Por ajo blen më shumë se një libër’.

Screenshot_23.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img