Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Pamjet tronditëse kur i riu tenton të kapë vajzën që hidhet nga pallati (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri tentoi t’i shpëtonte jetën një vajze e cila u hoh nga kati i 6 i një pallati ndërsa pamjet shokuese janë kapur nga kamerat e suigurisë.

I riu kinez ishte duke shëtitur poshtë një pallati kur vuri re se një vajzë po tentonte të hidhej. Menjëherë ai u afrua poshtë pallatit dhe hapi krahët në përpjekje për ta kapur atë. Shpejtësia dhe pesha e madhe bënë që edhe ai të rrëzohet duke marrë plagë të rënda.

Fatkeqsisht vajza humbi jetën në vendngjarje ndërsa djali, që tashmë është kthyer në një hero në Kinë, po rekuperohet në spital. “Nuk pendohem për atë që bëra por më vjen keq që nuk arrita ta shpëtojë”, ka thënë ai për tekevizionin kinez.

Kujdes: Pamje të rënda!

{mp4}28854{/mp4}

Më shumë
spot_img
spot_img