Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

PAMJET / Mitingu madhështor i Partisë Socialiste te Sheshi Skënderbej, Majko entuziast: Votoni 12!

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Socialiste është duke mbajtur mitingun përmbyllës për Tiranën në sheshin “Skënderbej”.

Kandidatët për deputetë në listën e PS për Tiranën janë duke folur njëri pas tjetrit. Ndër ta edhe Pandeli Majko, i cili i ka bërë thirrje qytetarëve të zgjedhin numrin 12 si dhe të votojnë kandidatët socialistë nga 1 te 36.

Sheshi “Skënderbej” është i mbushur me mbështetës të PS, ndërsa podiumi është ideuar si një trëndafil gjigant, simboli i kësaj force politike.

Pamjet LIVE:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img