Hapësire reklamuese

Social Bomb

PAMJET/ Ministrja socialiste siç nuk e keni parë, kërcen nën tingujt e muzikës së Elvanës

Shkruar nga Newsbomb
PAMJET/ Ministrja socialiste siç nuk e keni parë, kërcen

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka zhvilluar dy netë më parë një koncert madhështor në stadiumin "Air Albania", në Tiranë, me një pjesëmarrje të mijëra të rinjve dhe fansave të muzikës së saj.

E pranishme në stadium ka qenë dhe ministrja socialiste Elva Margariti.

Ajo shfaqet në disa sekuenca të shkurtra, në një video të publikuar nga moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj. Ministrja e Kulturës shfaqet duke kërcyer pas krahëve të Rudinës, nën shoqërinë e mikeshave të saj.

Jashtë orarit të punës dhe nën tingujt e muzikës së Elvanës, ministrja shijon disa momente relaksi. Shiko videon nga llogaria në Instagram e Rudina Dembacaj.

[gallery link="none" columns="1" size="full" td_select_gallery_slide="slide" ids="712701,712702,712703,712704"]

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese