Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Pamjet ‘LIVE’: Donald Trump largohet nga Shtëpia e Bardhë para se të nisë ceremonia e inagurimit të Joe Biden

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Donald Trump nuk do ta mirëpresë presidentin e zgjedhur të SHBA Joe Biden te dera e Shtëpisë së Bardhë.

Mediat amerikane raportojnë se presidenti amerikan po largohet përpara nisjes së ceremonisë për inagurimin e Biden.

Trump-it i mbeten tashmë më pak se 24 orë në detyrë, ndërsa e nesërmja pritet ta gjejë në Florida.

Momentet e fundit në Presidencë, Trump i shfrytëzoi për të falur 72 persona, ndër ta ish-këshilltarin Steve Bannon dhe reperin Lil Wayne.

Lexo edhe: Joe Biden do firmosë menjëherë 17 urdhra ekzekutivë për të “zhbërë” politikat e Trump, rivendos programet e epokës Obama  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img