Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje tronditëse: Shoferi i dehur dhe me fëmijë në makinë bën manovra të rrezikshme në autostradë (Denoncimi)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

47389639eaf72057267ec6edfc906b6b

Një situatë e frikshme ka shkaktuar panik tek kalimtarët e superstadës Fushë-Krujë pasditen e sotme.

Sipas denoncimit në rrjetet sociale, drejtuesi i një automjeti shihet të lëvizë me manovra të rrezikshme ndërsa kishte edhe një fëmijë të vogël në sediljen e pasme, me një makinë tip “Renault Clio” me targa “AA470ED”.

Dyshohet se shoferi ishte në gjendje të dehur, duke rrezikuar kështu jo vetëm jetën e fëmijës së ndodhur në makinë por edhe duke u bërë burim aksidenti për makinat e tjera. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img