Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

PAMJE TRONDITËSE/ Një grup djemsh dhunojnë me tulla të miturin në Vlorë dhe e filmojnë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë policia e Vlorës ka njoftuar se një 14-vjeçar kishte shkuar në spital me lëndime të rënda dhe ishte goditur me tullë në kokë.

Ndërsa, ditën e sotme në rrjet janë publikuar pamjet e rënda ku 14-vjeçari shihet teksa dhunohet nga një grup djemsh.

albsig

spring

Pamjet janë bërë me blur pasi janë të rënda, ndërkohë në video shihet se si djemtë e godasin me tullë, shkelma dhe grushta, ndërsa përpiqen të filmojnë të gjithë ngjarjen.

I mituri ndodhet ende në gjendje jo të mirë, pasi goditejt kanë qenë të forta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img