Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

PAMJE TRONDITËSE NË MES TË TIRANËS/ Një person me makinë futet te Sheshi Skënderbej, disa persona e qëllojnë

spot_img

Lajme të ngjashëm


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një person është futur me makinë në Sheshin Skënderbej dhe ka bërë manovra të rrezikshme. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur, por sheshi ka qenë plot.

Dhjetëra qytetarë të tjerë kanë nisur ta qëllojnë shoferin, derisa një i ri e ka neutralizuar.

Forca të shumta policie kanë ardhur menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë shoqërimin e shoferit të mjetit. Fatmirësisht qytetarët kanë ndërhyrë dhe kanë neutralizuar shoferin. Vetë, shoferi i mjetit kanë thënë se kishte humbur kontrollin e mjetit.

VIDEO NGA VENDNGJARJA:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img