Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Pamje tragjike nga tërmeti shkatërrimtar në Turqi, me qindra të vdekur dhe mijëra të plagosur. Vazhdojnë kërkimet nën rrënoja…

Lajme të ngjashëm

Më shumë