Hapësire reklamuese

Sporti

PAMJE TË TURPSHME/ Tifozët e Skënderbeut përplasen me Presidentin e Dinamos

Shkruar nga Newsbomb
PAMJE TË TURPSHME/ Tifozët e Skënderbeut përplasen me
Skënderbeu u mposht ditën e sotme në shtëpi nga Dinamo, në ndeshjen e prapambetur, e cila ishte e vlefshme për javën e 20-të të “Abissnet Superiore”. Sfida që u zhvillua në stadiumin “Skënderbeu” të Korçës, përfundoi me fitoren 0-1 të dinamovitëve. Por, si duket korçarët nuk mbetën të kënaqur nga kjo lojë dhe protestuan kundër vendimeve të gjyqtarit Klodian Shahini. Tensione të forta u regjistruan në fundin e lojës, ku në tribunën VIP, disa nga tifozët e Skënderbeut debatuan me presidentin e Dinamos, Adrian Bardhi. Pas disa sekondave situata është qetësuar, kjo falë dhe prezencës së uniformave blu.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by @newsbomb_albania

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese