Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Pamje të trishta, shoferi në Durrës i kalon qenit sipër me makinë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pamje të trishta janë filmuar nga kamerat e sigurisë së një objekti pranë vendngjarjes në një lagje të Durrësit.

Siç shihet edhe në video, një shofer i cili drejton makinën e tij tip veturë e markës Volvo, dëshiron të dalë nga vendi i parkimit.

Ai bën dy lëvizje mbrapa dhe më pas një përpara për t’u larguar. Mirëpo para tij ishte në qen i cili po flinte dhe nuk e ka ndjerë makinën. Nuk dihet nëse shoferi e ka bërë qëllimisht apo nuk kishte fushëpamje, por ai i ka kaluar përsipër.

Kafsha e gjorë leh dhe ulërin nga dhimbjet, e më pas duke çaluar largohet.

Më shumë


spot_img

spot_img