Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Pamje të tmerrshme/ 24-vjeçari qëllohet me armë në sy të dy fëmijëve në mes të ditës (VIDEO E FRIKSHME)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Nju Jork, në mes të ditës në pikun e qarkullimit.

Policia atje po kërkon dy persona në lidhje me një sulm, në të cilin një 24-vjeçar u qëllua në sy të dy fëmijëve të tij. Ngjarja e rëndë ndodhi të enjten në një trotuar të Bronx.

Lajmi është transmetuar në mediat amerikane, të cilat thonë se një nga personat qëlloi burrin para se të arratisej me një skuter. Bëhet e ditur se i lënduari u dërgua në një spital të zonës dhe tani është në gjendje të qëndrueshme.

Sipas autoriteteve, të dy fëmijët, një vajzë 10-vjeçare dhe një djalë 5-vjeçar për fat të mirë nuk morën asnjë lëndim. Një zëdhënës i policisë tha për CNN sot se fëmijët janë anëtarë të një familjeje, por nuk kanë lidhje me burrin e lënduar.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img