Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

‘Pamje të rralla’ nga Saranda, rrugët lahen e shpërlahen, dezinfektohen pusetat; atje shkon sot Edi Rama

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8a934f099036088bbf9b7910a5b24c5d

Saranda është zgjuar sot me rrugë të lara që shkëlqejnë, puseta të dezinfektuara dhe punonjës të bashkisë që kujdesen për pastrimin e qytetit, të shpërndarë në çdo cep.

Edhe vetë sarandiotët janë habitur se përse sot çdo rrugë dhe cep i qytetit shkëlqen.

Mësohet se ekipet e Bashkisë së Sarandës janë të gjitha në këmbë sot pasi atje pritet të shkojë kryeministri Edi Rama. Përgjigja e pyetjes që ka munduar paraditen e sotme sarandiotët duket se është gjetur.

Foto të shkrepura sot në Sarandë:

147086453_1742632682575043_8658025103302261980_o.jpg
146935448_1742632732575038_7449684682401235847_o.jpg
146819710_1742632782575033_6430760551268754457_o.jpg
147322251_1742632825908362_376780847576881513_o.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img