Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
2.1kmh
75 %
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
18 °
Enj
15 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Pamje të RËNDA / Vëzhguesi i PD-së dhunon barbarisht çiftin në Korçë, i godet në kokë me karrige, goditi dhe nënën e tyre (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa votues në Maliq janë dhunuar barbarisht nga një vëzhgues i Partisë Demokratike.

Indcidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Vashmi të Maliqit, ku vëzhguesi i PD-së, i cili është edhe djali i kryeplakut të fshatit, ka qëlluar me karrige në kokë një çift votuesish dhe nënën e tyre.

Sipas raportimeve, dyshohet se ankesa e vëzhguesit ka qenë votimi familjar, por djali ka thënë se ishte aty për të ndihmuar nënën, pasi nuk mund të votojë e vetme.

Në foto shihen plagët e shumta që ata kanë marrë në kokë, pasi janë goditur me karrige. Të plagosurit janë dërguar për kurim në spitalin e Korçës, fatmirësisht ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërsa Policia ka mbërritur tashmë në vendin e ngjarjes.

hfrgjtrjy5rj5j
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img