Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

PAMJE TË RËNDA/ “Vetëm unë jam gangster këtu”, FERO rreh me shpulla një qytetar: Ju shkeli, ja u q*….

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Fero ka publikuar një video ku shihet që rreh një person. Teksa ka qenë duke sharë Unikatilin në video, Fero ka dalë i nervozuar nga makina dhe ka filluar të godasë një person i cili ia bëri me drita nga mjeti i tij.

Kjo video është bërë virale në rrjetin social “Tik-Tok”, ku reperi godiste me shuplaka një djalë, që nuk dukej në video dhe më pas futet në mjetin e tij e largohet.

“Kush o këtu veç një gangster, a, kush o?”, ishin fjalët e reperit teksa godiste qytetarin .

Kujtojmë se Fero, është rikthyer në vëmendjen e publikut ditët e fundit, pas debatit online me reperin tjetër, Viktor Palokaj, i cili njihet me emrin e artit si Unikkati

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img