Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

PAMJE TË RËNDA/ Vajzat lesbike rrihen në publik, nuk pranuan të puthen!

Lajme të ngjashëm

Një stjuardesë e kompanisë se Ryanair dhe shoqja e saj janë dhunuar në autobus pasi nuk pranuan të puthen.

 

Melania Gemondo, 28-vjeçare, ishte me të dashurën e saj në autobus në Londër dhe po ktheheshin në shtëpi pas darkës.

Në atë moment disa burra i janë afruar dhe i kërkuan që të puthen për t’i filmuar.

Gemodo dhe e dashura e saj refuzuan dhe burrat filluan t’i shanin dhe t’i gjuanin me monedha. Pas kesaj burrat i kërkuan prapë që të puthen dhe pasi ato refuzuan burrat i goditën dhe i lanë atje të gjakosura.

Melania Gemondo e denoncoi këtë akt diskriminues e të dhunshëm dhe në një intervistë për gazetën ‘Montevideo Portal’ tha se ndihej shumë e trishtuar nga ky sulm dhe se e dashura e saj dhe ajo janë të shokuar.

Sulme të tilla nuk kanë asnjë justifikim…

62072190_430437694457963_9188167482714619904_n.png

62169890_2450607851626011_7961857137481613312_n.png

Më shumë