Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Pamje të rënda, roja godet me grusht të riun në qendrën tregtare dhe e hedh në tokë, më pas e tërheq zvarrë për ta nxjerrë jashtë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli në një qendër tregtare, ku roja ka dhunuar një person me ngjyrë.

Në videon e mëposhtme shihet sesi roja e qendrës tregtare i gjuan me grusht një personi me ngjyrë.  I riu shihet që me një grusht të vetëm që merr nga roja bie në tokë, ndërsa ky i fundit e tërheq zvarrë për ta nxjerrë jashtë.

Ende i trullosur nga grushti, i riu përpiqet të ngrihet në këmbë ndërsa pengohet dhe rrëzohet disa herë, më pas një qytetar i vjen në ndihmë dhe e ndihmon që të ngrihet në këmbë.

Një zëdhënës i policisë së Essex tha se po hetojnë rastin në fjalë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img