Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Pamje të rënda! Punonte recepsioniste, burri xheloz qëllon për vdekje ish-gruan e tij (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky është momenti i frikshëm kur një burrë xheloz shkon në klinikën dentare në Bangkok dhe qëllon për vdekje ish-gruan e tij, e cila punonte aty.

 

Nëna e një fëmije, Khuntai Chatthai, 28 vjeç, u shpall zyrtarisht e vdekur nga sulmi që ndodhi në kryeqytetin Thai.

Ndërsa nëna e vdekur ishte shtrirë e mbuluar me gjak, burri i armatosur iku nga vendi i ngjarjes.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje pas orës 03:00 me kohën lokale dhe u përpoqën të ndihmonin Chatthai, por më kot, ajo nuk mundi të mbijetojë.

Më shumë
spot_img
spot_img