Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Pamje të RËNDA, pas denoncimit për dhunë në familje policia spërkat me gaz lotsjellës 9-vjeçaren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

732b46d7ebcfe7aed039588f90a43661

Një video e shpërndanë në mediat e huaja ka sjellë irritimin e qytetarëve në SHBA.

Policia kishte marrë një njoftim për dhunë në familje dhe pasi mbërritën në vendngjarje, shoqëruan në komisariati çiftin e bashkëshortëve, ndërsa 9-vjeçaren donin ta dërgonin te një psikologe.

Si duket, 9-vjeçarja ka kundërshtuar me forcë efektivët e policisë, duke insistuar që të qëndrojë në shtëpi.

Të gjendur në këto kushte, policia spërkati me gaz lotsjellës vogëlushen në mënyrë që ta qetësonte dhe neutralizonte.

Sipas informacioneve për mediat e huaja, po zhvillohet një hetim nga oficerëve të policisë të paraqitur në video. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img