Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
31 °
Enj
32 °
Pre
26 °
E hënë, 23 Maj, 2022
spot_img

PAMJE TË RËNDA!!! Një person rrëzohet nga pallati në “Astir” dhe ndërron jetë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka ndërruar jetë zonën e “Astirit” në Tiranë pasi është rrëzuar nga ballkoni i apartamentit ku banonte. Newsbomb.al ka siguruar pamjet e rënda nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë mbuluar trupin, në pritje të një ambulance. Sipas dëshmitarëve që kanë dërguar pamjet në redaksinë tonë, personi ka ndërruar jetë në vend.

Paraprakisht bëhet me dije se personi është i seksit mashkull. Pritet që blutë e kryeqytetit të japin njoftim për rastin dhe shkaqet që e kanë çuar këtë shtetas drejt vetëflijimit.

Newsbomb.al mëson se bëhet fjalë për një punëtor që ka qenë duke punuar në një ballkon në katin e gjashtë dhe është rrëzuar.

Kujdes pamje të rënda!!! (Video po ngarkohet)

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.05.2022, rreth orës 16:55, në rrugën “Kasem Shima”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i gjashtë i një banese ku ishte duke punuar, shtetasi K. A., 50 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img