Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Pamje të rënda nga Porti i Durrësit, trupi i 25-vjeçares ende poshtë kamionit që e përplasi (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9cc8b283947feb5a437341e59acc5581

Pamje të rënda vijnë nga Porti i Durrësit, ku shihet poshtë kamionit trupi i efektives 25-vjeçare që ndërroi jetë pasi u përplas nga mjeti i tonazhit të rëndë.

Burime për Panoramën bëjnë me dije se viktima është e reja Artimeda Haskasa, dhe punonte si efektive sigurie në port.

136412661_237437041339928_2167349417657038036_n.jpg

Sipas policisë, drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit për veprime të mëtejshme, ndërsa grupi hetimor është duke vijuar punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit fatal për 25-vjeçaren.

Njoftimi i policisë

“Më datë 07.01.2021, në orën 15:30, në lagjen nr.3, Durrës, në ambientet e portit, shtetasi F. K., 39 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Man”, trajler, ka aksidentuar shtetasen A. H., 25 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img