Hapësire reklamuese

Aktualitet

Pamje të rënda nga Kamza, Mercedesi luksoz përplas gruan që po kalonte në rrugë

Shkruar nga Newsbomb
Pamje të rënda nga Kamza, Mercedesi luksoz përplas gruan që

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të premte në Kamëz, ku një grua që po kalonte në rrugë është përplasur nga një Mercedes Benz luksoz. Nuk dihet nëse gruaja ka qenë duke ecur në vijat e bardha, por në video nuk dallohen të tilla.

Kalimtarët e rastit janë mbledhur pranë gruas dhe po i japin ndihmën e parë, ndërsa ambulanca nuk ka mbërritur ende, deri në momentin kur pamjet kanë mbërritur në redaksinë e neësbomb.al.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërkohë që aty janë dhe efektivë të Policisë Rrugore dhe asaj të Patrullës së Përgjithshme.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese