Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Pamje të rënda!!! Momenti kur Jurgen Duka qëllohet për vdekje brenda marketit te “Vasil Shanto”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është publikuar video nga ngjarja e rëndë që u shënua në Tiranë, pak pas mesnate, ku mbeti i vrarë një 29-vjeçar.

Më parë shoku i të ndjerit në polici deklaroi se konflikti kishte nisur se kush do të paguante i pari.

Siç shihen në videon e mëposhtme të gjithë klientët, viktima dhe autori janë para kasës së marketit. Ata janë duke debatuar dhe më pas autori nxjerr armën duke qëlluar mbi Jurgen Dukën. 29 vjeçari bie menjëherë në tokë, pasi plumbi fatal e ka kapur në zemër.

29-vjeçari u dërguan në gjende të rëndë në spital, ndërsa më pas humbi jetën në spital.

Më shumë
spot_img
spot_img