Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Pamje të RËNDA/ Humb jetën foshnja 5 muajshe, i ra sipër një burrë që u hodh nga pallati për t’u vetëvrarë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

66f92ba930ab57af9687e1dc76e9e2c6

Një foshnje 5 muajshe ka ndërruar jetë pasi një burrë që donte të vetëvritej u hodh nga kati i 17 i një pallati duke rënë mbi karrocën e bebit.

Ngjarja e rëndë ndodhi në qytetin jug-perëndimor të Voronezh, në Rusi dhe u kap nga një kamera mbikëqyrëse në rrugë.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar të gjithë ngjarjen kur nëna po shtynte karrocën, në momentin që burri ka rënë mbi karrocë duke e bërë copash.

“Njeriu që ra mbi karrocën e foshnjës vdiq, bebi vdiq në ambulancën që po transportohej”,- ka thënë një dëshmitar.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

foto_1.jpg

foto_3.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img