Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

PAMJE TË RËNDA/ E reja në Tiranë dhunon në mënyrë makabre kotelen e vogël

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër rast makabër është shënuar së fundmi në vendin tonë, ku një grua shihet teksa keqtrajton një kafshë.

Kamerat e sigurisë së një pallati të ndodhur në “Stacionin e Trenit” në Tiranë kanë filmuar një vajzë e cila si fillim përkëdhel dhe më pas dhunon në mënyrë makabre një kotele të vogël në shkallët e pallatit.

Kjo video është përhapur me shpejtësi në rrjet ku dhe kërkohet nga autpritetet që të merren masa ndaj shtetases.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img